prevnext
Menu

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Korpa Korhan Tekstil Malzemelerinin’in varlığının sebebi en iyi transfer baskı kalitesini yakalamaktır. Bu amaçla, aile bağları kadar güçlü bağlarla bağlandığı çalışanları, müşterileri ve tedarikçileri ile, dünyada ve ülkemizde sektörüne her zaman yenilikler sunan girişimci bir işletme konumunda bulunmaktadır.
Bu bağlamda gücünü kazandıran paydaşlarına, daima yeni değerler katarak ilerlemek isteyen, geçmişten gelen ticaret ahlakına saygı duyan, deneyimlerini ve başarılarını her safhada kazandığı güvenden alan ve almaya devam eden, bu deneyim ve başarılarını müşterileriyle paylaşmakla onur duyan, elde ettiği artı değeri ülke ekonomisine sunan öncü bir kuruluş olmaktır.

 Resim

 

Vizyonumuz

Topluma ve çevreye duyarlı, paydaşlarının mutluluğunu ilke edinen, takım ruhuna sahip çalışanları ile gelişen teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir kalkınma ilkesi ışığında marka olmaktır.
Sorumluluk alanına giren konularda günümüz teknolojisinin sağladığı her türlü teknolojik imakanları kullanan, kullandığı teknolojiyi müşterilerine hizmet olarak sunup ve bunun sürekliliğini sağlayıp piyasada kalıcı bir değer haline gelip, müşterilerinin güvendiği bir kalite olmaktır.