prevnext
Menu

Lazer Kesim

Lazerle Suni Deri Kesimi – Cüzdan, kemer, bileklik, aksesuarlar vb. Suni deri malzemelerine ve her türlü suni deri kumaşlarının üzerine lazerle desen baskı, aşındırma, ürün markalama, yakma, desen kazıma, desen işleme ve lazerle kesim yapılabilmektedir.

 

 Lazerle Saya Kesimi – Her türlü ayakkabı sayası, terlik ve çanta saya malzemeleri için istenilen desenleri lazerle kazıma ve desen kesim işlerini itina ile uygulamaktayız.

 

 Lazerle Aksesuar kesimi – Her amaca göre kumaşlara ve suni deri materyallerine lazerle çeşitli şekiller kesebiliriz. Örneğin; eldiven kesimi, bileklik, çiçek şekilleri ve geometrik şekillerin kesimi gibi.

 

 Lazerle Suni Keçe Kesimi – Suni sentetik keçe kumaşlarınıza istediğiniz desenleri ve figürleri itinalı olarak lazer kesim ve desen baskı yapabilmekteyiz.

 

Pantolon, etek, elbise, gömlek, bluz, t-shirt, şal, polar battaniye, kot kumaşı gibi her türlü tekstil ürünlerine ve deri materyallerinden; ayakkabı sayası, çanta sayası, kemer gibi ürünlere; ayrıca farklı materyaller olarak ahşap, pvc, pleksiglas, akrilik, pleksi, eloksallı metal gibi ürünlere de lazerle desen kesim, baskı ( kazıma, markalama, yakma, işleme ) faaliyetlerimizi İzmir ve Türkiye geneline uygulamaktayız.

 

Yüksek Kapasite – Fonksiyonel galvo ve normal makine parkurumuz ile ürünlerinize lazerle desen kesim, lazer baskı işlemini hızlı ve titizlikle uygulamaktayız.

 

Titiz Desen Kesim - Lazerle desen çalışmaları desinatörlerimiz tarafından titizlikle yapılır ve amacına uygun son teknoloji ürünü lazer makinelerimizde yine aynı titizlikle kesilir. Ayrıca geniş bir lazer desen yelpazesine sahibiz.